חיפוש בית אבות/ דיור מוגן


בית אבות כלל הוד השרון

המחשה - בית אבות גני אורה

בית אבות הוד השרון ממוקם במבנה מטופח, לצד גינה גדולה ומטופחת אף היא לרווחת הדיירים של הבית. אחד המאפיינים של המקום הינו היחס המשפחתי עליו מקפידים בכל בתי האבות של רשת כלל שירותי אשפוז.

בית אבות בהוד השרון – כלל שירותי אשפוז

דיור

בבית אבות הוד השרון חדרים גדולים, נוחים ומרווחים אשר מיועדים לדייר בודד או שניים. בחדרים מיטות אורתופדיות מיוחדות וכן חיבור אופציונאלי לטלפון ולטלוויזיה. לכל חדר צמודים מקלחת ושירותים עם אבזור חדיש להבטחת הבטיחות והנוחיות של הדיירים.
במקום אזורי פעילות ופנאי מרווחים ומלאים בפינות ישיבה חמימות עבור הקשישים ועבור בני משפחתם וחבריהם המבקרים.

בנוסף, קיימת חצר מרווחת ובה גינה גדולה עם מדשאות ירוקות, ערוגות פרחי נוי ומגוון פינות ישיבה.

שירותים ופעילויות

בבית אבות הוד השרון נהנים משירותי רפואה צמודים המעניקים מענה 24 שעות ביממה. במקום חדר פיזיותרפיה המצויד במיטב המכשור ומנוהל ע"י פיזיותרפיסטית מוסמכת ומנוסה.
הדיירים נהנים מתעסוקה שישה ימים בשבוע, הכוללת שפע של פעילות יצירה וכן פעילות חברתית-תרבותית, המציינת את חגי ומועדי ישראל, קבלת שבת, ימי הולדת ועוד.

הצוות

הצוות בבית אבות הוד השרון כולל: מנהלת רפואית מנוסה בתחום הגריאטריה למתן מענה למצבים כרוניים ואקוטיים וכן לביצוע מעקב שוטף אחר כל דייר ודייר, צוות אחיות מנוסות המעניקות טיפול סיעודי סביב לשעון, עובדת סוציאלית לדאגה לרווחתם של הדיירים וכן לטיפול בבעיות המתעוררות מול גורמים חיצוניים, צוות מטפל לכל מחלקה אשר מטפל תוך שמירה על כבודם ופרטיותם של הדיירים ועוד. כל חברי הצוות במקום הם בעלי הכשרה מתאימה ולב גדול.

דרג את בית האבות
כתובתינו:
הוד השרון

"מרכז מידע גיל הזהב אינו קשור למוסד זה ודף זה הינו אינפורמטיבי בלבד. ניתן לפנות לעסק באופן ישיר או להתקשר ל- 1-800-30-10-30 לקבלת יעוץ חינם"

בתי אבות נוספים ברשת:

המחשה - בית אבות כלל גילה

בית אבות כלל גילה

גילה, ירושלים

בית אבות ירושלים כלל גילה הינו מרכז סיעודי בעל אופי ביתי, שכן הוא קטן מאוד ומיועד ל-36 דיירים בלבד. הבית שוכן במבנה חדש ומאובזר לנוחות הדיירים. המקום...

המחשה - בית אבות בסביון

בית אבות בסביון – צומת סביון

בית אבות בצומת סביון

בלב סביון, במיקום שקט, שוכן בית אבות צומת סביון – בניין בן ארבע קומות הכולל גם גג מרווח ומטופח להנאת הדיירים. בית אבות צומת סביון הוא אחד משבע בתי ...

תמונה להמחשה - בית אבות נוה שליו

בית אבות נוה שלו

הרב אלקלעי 5, פתח תקווה

בית אבות נוה שלו ממוקם בשכונת עמישב פתח תקווה באזור שקט באווירה כפרית, בסמוך למרכז המסחרי ולבריכה השכונתית. נוה שלו הוקם בשנת 1982 ועבר בשנת 1996 שיפו...

בתי אבות מומלצים נוספים: