אודותינו

אתר Human הוקם על ידי אנשים שרוצים לעזור לאנשים באופן הכי מקצועי ואנושי – ממש כמו השם שבחרנו. לאורך שנות פעילותנו צמחנו והתפתחנו עד שהאתר הפך למרכז מידע גיל הזהב, מקום שבו אנו חולקים את הידע העשיר שצברנו ומספקים מידע, סיוע, הכוונה וייעוץ מקצועי לבני הגיל השלישי ולבני משפחותיהם.

עולם הגיל השלישי עבר תהפוכות משמעותיות והיום אנחנו כבר לא מדברים רק על ״בית אבות״ כמושג כללי.

לכן התעורר צורך לספק פתרונות דיור שונים עבור בני אדם שונים, ואנחנו יודעים לעשות את ההתאמה המדויקת עבור כל אחד ואחת מכם – דיור מוגן עבור אנשים שמתפקדים באופן עצמאי, דיור מוגן עם מחלקות טיפול תומך עבור אלו הזקוקים לסיוע קל, ובתי אבות מסוגים שונים, בהם בתי אבות סיעודיים עבור הזקוקים להשגחה וסיוע מסביב לשעון ובתי אבות לתשושי נפש עבור הסובלים מירידה ביכולות הקוגניטיביות.

היועצות המקצועיות שלנו יודעות לשאול אתכם או את הוריכם את השאלות הנכונות על מנת להתאים את סוג המגורים הנכון. המידע שאנחנו נותנים מבוסס על ביקורים של אנשי הצוות בבתי האבות ובבתי הדיור המוגן, והכל נעשה ברגישות, במקצועיות, ובשקיפות.   

המומחיות שלנו כאן ב-Human מרכז מידע גיל הזהב היא ייעוץ והכוונה עבור כל בני הגיל השלישי, החל מעצמאיים לחלוטין ועד מצבים סיעודיים מורכבים. המטרה שלנו היא לספק מידע מלא עבורכם ועבור בני המשפחה, ולהמשיך ללוות אתכם בחיים האמיתיים. ניתן לפנות אלינו בטלפון 077-9033548 או להשאיר פרטים בעמוד זה, ואחת היועצות שלנו תחזור אליכם. 

הצוות שלנו מורכב ממומחיות ומומחים בתחומי עבודה סוציאלית, ראיית חשבון, ייעוץ פיננסי, זכויות משפטיות של בני הגיל השלישי, ייעוץ והכוונה, ואיכות חיים. שירות הייעוץ וההכוונה למציאת פתרון המגורים עבורכם ניתן ללא תשלום.