בית אבות נוף טבעון

בית אבות נוף טבעון בבעלות חברת רמת טבעון מעונות הורים בע"מ, קולט דיירים עצמאיים וסיעודיים.

בית אבות בקרית טבעון – נוף טבעון

פעילויות

נוף טבעון מעניק לדייריו מבחר של חוגי יצירה מגוונים, כמו ציור וקרמיקה, התעמלות, יוגה וטאי צ'י, הרצאות בנושאים אקטואליים שונים, קריאת עיתונים, ספריה, טיולים מאורגנים, תעסוקה, פעילות לדיירים בשיתוף עם בני המשפחה, חגיגת ימי הולדת, חגים וערבי שבת.

שירותים

במקום שירות השגחה של 24 שעות על ידי הצוות המטפל, טיפול סוציאלי, הסעות , פיזיותרפיה, יעוץ שיקומי, אבחון רפואי, טיפול פסיכיאטרי, טיפול מונע, שירותי מכבסה, שירותי מספרה ומניקור, ליווי לסידורים או לטיפולים במידת הצורך, ריפוי בעיסוק ושירותי ניקיון של החדרים.

דיור

בנוף טבעון החדרים ממוזגים, הכוללים מקלחת ושירותים צמודים לכל חדר. בכל חדר יש מקרר קטן, חיבור לכבלים וחיבור לטלפון. ניתן לרהט את החדר לפי טעמו של הדייר. במקום מחלקה סעודית, במקרה שדייר זקוק למחלקה הסיעודית אין צורך להעביר אותו מקום. במקרה של בני זוג, שאחד מבני הזוג זקוק לטיפול רפואי, ניתן לשכן אותם באותו חדר.

הצוות

במקום צוות מיומן כולל רופא פנימי, רופא גריאטרי, אחיות, צוות לילה, מדריכים שיקומיים, פסיכיאטר, דיאטנית, קלינאית תקשורת, מטפלים,מרפאים בעיסוק, אב בית, מדריכים חברתיים ופודיאטריסט.

בתי אבות נוספים בטבעון:

בית אבות עדנה בקרית טבעון

תמונה להמחשה - נוף טבעון

תמונה להמחשה – נוף טבעון

כתובת
טבעון,קריית טבעון
"מרכז מידע גיל הזהב אינו קשור למוסד זה ודף זה הינו אינפורמטיבי בלבד. ניתן לפנות לעסק באופן ישיר או להתקשר ל- 077-9033548 לקבלת יעוץ חינם"