נוף טבריה

נוף טבריה הינו בית משפחתי המעניק טיפול מסור על יד צוות עובדים מקצועי.

בית אבות בטבריה -רשת נוף

דיור

נוף טבריה מציע חדרים לבודדים ולזוגות. החדרים ממוזגים, כוללים שירותים ומקלחת צמודים, החדרים מחוברים לכבלים ולקו טלפון אישי, ניתן לרהט את החדר לפי טעמו של הדייר.

פעילויות במקום

נוף טבריה משלב בין תעסוקה לדייר מחוץ לבית האבות לתעסוקה בבית האבות – התנדבות במרכזים שונים בעיר, יחד עם שילוב פעילות בבית האבות כגון מגוון של חוגים, כגון שירה, עבודות יד, יצירה, התעמלות, הרצאות בנושאים עיוניים ואקטואליה, פעילות פנאי לפי טעמו של הדייר, פעילות חברתית, חגיגת ימי הולדת, חגים, מסיבות וימי שישי וטיולים מאורגנים.

שירותים

נוף טבריה מעניק שירותים רבים לדיירי הבית שמירה והשגחה 24 שעות ביממה, שירותי ניקיון של החדרים, מעקב רפואי, טיפול תרופתי, טיפול סוציאלי, ריפוי בעיסוק, מדריכות תעסוקה, סיוע סוציאלי ופיזיותרפיה. שירותים בתשלום של שירותי כביסה, מספרה, מניקור ופדיקור.

הצוות

צוות נוף טבריה מעניק טיפול והשגחה של רופא גריאטרי, אחיות, מטפלות, פיזיותרפיסט, מדריכות תעסוקה, עובדת סוציאלית, מרפאים בעיסוק, מנהל אחראי ורופא פסיכוגריאטרי.

כתובת
נוף טבריה, טבריה
"מרכז מידע גיל הזהב אינו קשור למוסד זה ודף זה הינו אינפורמטיבי בלבד. ניתן לפנות לעסק באופן ישיר או להתקשר ל- 077-9033548 לקבלת יעוץ חינם"