בית אבות סיעודי נוף הקריה

בית אבות סיעודי נוף הקריה ממוקם במרכז קרית ביאליק וקולט דיירים סיעודיים.

בית אבות סיעודי בקרית ביאליק – נוף הקריה

שירותים

נוף הקריה מציע לדייריו השגחה רפואית 24 שעות ביממה, אבחון וטיפול רפואי, הערכה תפקודית, ריפוי בעיסוק, טיפול אישי הכולל עזרה ברחצה, הלבשה ובפעילות היומיומית של הדייר, פיזיותרפיה וטיפול סוציאלי. לצד התחום הרפואי מציע נוף הקריה תעסוקה, מכבסה, מספרה וטיפולי מניקור ופדיקור.

פעילויות

הפעילות המוצעת לדיירים בנוף הקריה על ידי מדריכת תעסוקה מותאמת לכל דייר לפי יכולתו הפיזית ורצונו האישי, במקום יש חוגי יצירה, פעילות מוטורית עדינה וגסה, התעמלות. פעילות חברתית כגון קריאת עיתון, אקטואליה, מוזיקה ועוד. פעילות תעסוקתית פרטנית ואישית לדיירים לצד פעילות פנאי משותפת כגון משחקי קלפים, דמקה, ודומינו. נוף הקריה פועל בשיתוף עם הקהילה, ילדי בית הספר המתארחים בנוף הקריה ומשתתפים בפעילות של הדיירים בבית.

הצוות

צוות נוף הקריה מעניק טיפול מקצועי עם ניסיון רב בגריאטריה, יחד עם יחס אישי וחם לכל דייר. הצוות כולל רופא גריאטרי, רופא פנימי, אחיות, מטפלים, דיאטנית, מרפאים בעיסוק, מדריכי תעסוקה, רופא אונקולוג, עובדים סוציאליים ופיזיותרפיסטים.

המחשה - נוף הקריה

המחשה – נוף הקריה

כתובת
נוף הקריה, קריית ביאליק
"מרכז מידע גיל הזהב אינו קשור למוסד זה ודף זה הינו אינפורמטיבי בלבד. ניתן לפנות לעסק באופן ישיר או להתקשר ל- 077-9033548 לקבלת יעוץ חינם"