בית אבות בית הורים ביחד

בית אבות בית הורים ביחד מיועד לעצמאיים, תשושים וכן לקשישים תשושים הזקוקים לשיקום וכולל 64 מיטות. הבית פועל ברישוי ופיקוח משרד הרווחה.

במקום חצר גדולה לנוחות הדיירים, לובי גדול עם פינות ישיבה לדיירים ואורחיהם, חדר אוכל מרווח, מועדון לרווחת הדיירים, מחלקות אינטימיות וקטנות עם יחס אישי לכל דייר. חדרים מרווחים וממוזגים עם מקלחות ושירותים צמודים.

בית אבות בית הורים ביחד ממוקם במרכז בני ברק, בעל 20 שנות ניסיון ומיועד לדיירים עצמאיים.

בית אבות בבני ברק – בית הורים ביחד

שירותים

בית הורים ביחד מעניק טיפול רפואי רחב לדייריו, הכולל השגחה רפואית, אבחון רפואי, טיפול רפואי, הערכה תפקודית, טיפול מונע, טיפול בדיבור, ריפוי בעיסוק, מרפאה ופיזיותרפיה. שירותים נוספים כוללים יעוץ שיקומי, ספרייה, מספרה, שירותי מניקור ופדיקור, מועדון. שירותים בתשלום הכוללים שירותי כביסה, שירותי הסעה לסידורים ושירות קריאת מצוקה.

פעילות

בית הורים ביחד דואג לרווחת הדיירים, במהלך היום נערכים פעילויות חברתיות ופנאי כגון בינגו, משחקי קלפים, דומינו ועוד. במקום מגוון של חוגים יצירה, מוזיקה, מלאכת יד, ציור, חוג אפיה ועוד. חוגי התעמלות. במקום הרצאות בנושאים עיוניים שונים ואקטואליה על ידי מרצים. צוות הבית חוגג עם הדיירים חגים, קבלת שבת, ימי הולדת ואירועים מיוחדים. בפורים קוראים את מגילת אסתר. הופעות של אומנים, טיולים מאורגנים לכל רחבי הארץ וימי כייף לדיירים ומשפחותיהם.

הצוות

צוות בית הורים ביחד חרט על דגלו לדאוג לבריאותם ורווחתם של הדיירים. אם הבית המנהל ושאר העובדים זמינים לדיירי הבית ומשפחותיהם בכל נושא. הצוות המקצועי כולל רופא, אחיות, צוות לילה, מטפלים, מנהל אחראי, אם בית, מרפאים בעיסוק, פיזיותרפיסטים, עובדים סוציאליים ופסיכולוגים.

כתובת
זאב ז'בוטינסקי 94, בני ברק
טלפון: 03-5797901
"מרכז מידע גיל הזהב אינו קשור למוסד זה ודף זה הינו אינפורמטיבי בלבד. ניתן לפנות לעסק באופן ישיר או להתקשר ל- 077-9033548 לקבלת יעוץ חינם"