בית אבות סיעוד הדסים

הדסים מופעל על ידי צוות מקצועי המעניק לדייריו ומשפחותיהם טיפול אישי ומסור. במקום שתי מחלקות לקשישים סיעודיים הכוללת בסה"כ 72 מיטות ומחלקה לתשושי נפש ודיירים חולי אלצהיימר וכוללת 30 מיטות.

המקום כולל את מיטב המכשור והידע בתחום הרפואה והגריאטריה. במקום לובי מפואר, גינה מטופחת עם פינות ישיבה לנוחות הדיירים והמבקרים. חדר אוכל מרווח עם תפריט המאוזן על ידי דיאטטיקנית. החדרים מרווחים וממוזגים עם מקלחות ושירותים צמודים.

בית אבות הדסים פועל ברישוי ובפיקוח משרד הבריאות.

הדסים ממוקם בבית חדיש הכולל צוות מקצועי ומסור, המעניק לדייריו אווירה משפחתית וחמה.

מרכז גריאטרי סיעודי בבית שאן – הדסים

פעילויות

הדסים מעניק פעילות רבה לדייריו בהתאם ליכולתו הפיזיות ורצונותיו האישיים של כל דייר. מגוון של חוגי יצירה, התעמלות ותעסוקה. פעילות חברתית בשיתוף עם הקהילה, ילדי בית ספר ואוכלוסייה המבוגרת בקהילת בית שאן. חגיגת ימי הולדת לדיירי הבית, חגים וקבלת שבת, טיולים מאורגנים וימי כייף, טיול בקברי צדיקים, בקרקס ועוד. חגיגת בר מצווה עם הנכדים. התעסוקה לדיירים נעשת על ידי הצוות המתאימים את התעסוקה בהתאם ליכולותיו הפיזיות ולהעדפותיו האישיות של כל דייר.

שירותים

בית אבות הדסים מעניק שירותים נרחבים לדיירים שירותי רופא, טיפול רפואי, טיפול תרופתי, טיפול פסיכוגריאטרי, מעקב רפואי, טיפול מונע, פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק, מעקב דיאטנית, שירות סוציאלי, שירותי מספרה, שירותי כביסה בתשלום, שירות קריאת מצוקה בתשלום וטיפול אישי הכולל עזרה ברחצה, בהלבשה ובאוכל.

הצוות

צוות הדסים מקצועי ומסור הכולל רופא גריאטרי, צוות אחיות, מטפלים דיאטנית, אב הבית, פיזיותרפיסטים, עובדים סוציאליים, מדריכי שיקום ועובדי משק.

כתובת
שדרות מנחם בגין 110, בית שאן
טלפון: 04-6581578
"מרכז מידע גיל הזהב אינו קשור למוסד זה ודף זה הינו אינפורמטיבי בלבד. ניתן לפנות לעסק באופן ישיר או להתקשר ל- 077-9033548 לקבלת יעוץ חינם"