שבעה כוכבים סיעודית

שבעת הכוכבים ממוקם בבית חדיש עם עיצוב ברמה גבוהה, לובי מפואר ומרווח, גינה מטופחת עם פינות שייבה מוצלות. חדרים מרווחים וממזוגים, מקלחות ושירותים צמודים.

שבעת הכוכבים הוא בית אבות סיעודי קטן המעניק לדיירים תחושה של בית חם, הצוות מעניק טיפול אישי, מסור וחם לכל דייר ומקפיד על שמירת קשר עם המשפחה. במקום מגוון שירותים איכותיים לנוחות הדיירים ומשפחותיהם. המבנה חדש ובנוי בסטנדרטים גבוהים הכוללים את מיטב המכשור לטיפול בדיירים.

בית אבות סיעודי שבעה כוכבים ממוקם בקרבת הים, מיועד לדיירים סיעודיים המעניק יחס אישי וחם לדייריו.

בית אבות בהרצליה – שבעה כוכבים

פעילויות

בשבעה כוכבים מגוון חוגים ופעילויות חברתיות. הרצאות בנושאים שונים, קריאת עיתונים והתעמלות. חגיגת ימי הולדת לדיירי הבית, חגים וקבלת שבת. טיולים מאורגנים וימי כייף מאורגנים בליווי הילדים והנכדים. מסיבות שונות כגון יום המשפחה, בו כל דייר מספר על חייו ועל משפחתו. טיפול אישי הכולל פיזיותרפיה וריפוי בעיסוק. הצוות פועל לחיזוק הקשר בין דיירי הבית לקהילה ולקשישים הנמצאים בקהילה, הכולל מגוון פעילויות משותפות, חגיגת אירועים וימי כיף.

שירותים

שבעה כוכבים מעניק מגוון של שירותים הכוללים שירותים רפואיים, השגחה וטיפול רפואי 24 שעות ביממה, אבחון רפואי, שירות סיעודי, מעקב דיאטנית, ריפוי בעיסוק, שירות סוציאלי, תעסוקה, פיזיותרפיה, ספרייה, שירותי כביסה, שירותי ניקיון, שירותי מספרה ולחצן קריאת מצוקה.

הצוות

צוות שבעה כוכבים חרט על דגלו טיפול אישי ומסור לכל דייר ודייר. הצוות כולל אב הבית, רופא, אחיות, מטפלים, עובדת סוציאלית, דיאטנית קלינית, פיזיותרפיסטים, מדריכת תעסוקה, מנהל אחראי ועובדי משק.

כתובת
נילי 51, הרצליה
"מרכז מידע גיל הזהב אינו קשור למוסד זה ודף זה הינו אינפורמטיבי בלבד. ניתן לפנות לעסק באופן ישיר או להתקשר ל- 077-9033548 לקבלת יעוץ חינם"