בית הורים כרמלה

בסביבה ירוקה ושלווה, בלב קריית טבעון, שוכן בית הורים כרמלה – בית הורים פרטי אשר הוקם על ידי ריבה באום אשר החליטה להקדיש את כל ליבה ליצירת מקום לזקנה מכובדת.

בית הורים כרמלה – קריית טבעון

דיור

בית כרמלה מציע דיור ביתי עבור מקסימום של 27 דיירים, הנחלקים ל-15 חדרים פרטיים וזוגיים. החדרים מרווחים ומוקפדים, כמו שאר הבית, מבחינת ניקיון והיגיינה.

הדיירים רשאים להביא עימם את הריהוט מביתם ובכך להעצים את תחושת הביתיות השורה במקום. הדיירים המתקבלים לבית הנם עצמאיים.

פעילויות

דיירים בבית כרמלה נהנים מפעילות חברתית עשירה ומגוונת, הכוללת בין היתר: חוגים שונים, ריפוי בעיסוק, מלאכת יד, הרצאות בנושאים שונים, שיחות אקטואליה ועוד.

שירותים

הדיירים בבית כרמלה זוכים לטיפול רפואי מקצועי, מטפלים סוציאליים, ייעוץ רפואי, טיפולי פיזיותרפיה והכל ברמה גבוהה מאוד. במקום פועל מטבח פרטי, אשר מתקין מדי יום 5 ארוחות חמות ומזינות, בהתאם לצרכים הרפואיים של הדיירים.

בנוסף, לרשות הדיירים עומדים שירותי מספרה וטיפולים קוסמטיים. הדיירים נהנים גם משירותים קהילתיים בטבעון: האגודה למען הקשיש המארגנת טיולים, חוגי העשרה ועוד, מתנ"ס טבעון והבריכה הציבורית של הקריה הממוקמת ממול לבית הורים כרמלה.

המחשה - בית אבות כרמלה

המחשה – בית אבות כרמלה

כתובת
דגניות 8
"מרכז מידע גיל הזהב אינו קשור למוסד זה ודף זה הינו אינפורמטיבי בלבד. ניתן לפנות לעסק באופן ישיר או להתקשר ל- 077-9033548 לקבלת יעוץ חינם"