בית אבות מרחביה – כלל

בית אבות מרחביה הוא בית בעל אופי אינטימי והוא יכול להכיל 18 דיירים בלבד בארבעה מתחמי מגורים המכילים שני חדרי מגורים כל אחד.
המקום פועל ברישוי ופיקוח של משרד הבריאות.

בית אבות בקיבוץ מרחביה – כלל

שירותים

האוכל בבית אבות מרחביה מסופק ע"י חברת קייטרינג איכותית ונמצא תמידית תחת פיקוחו הצמוד של דיאטן מוסמך. הדיירים נהנים משירותי רווחה, פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק, מספרה ומניקור. לדיירי הבית מוצעים גם טיפולי שיניים בתוספת תשלום.

צוות

דיירי הבית נהנים מטיפולם הצמוד של אנשי צוות מסורים ובהם: רופא, אחים ואחיות מוסמכים, מטפלים סיעודיים מקצועיים, פיזיותרפיסט, עובדת סוציאלית וכן מדריכת תעסוקה. אנשי הצוות מעניקים תשומת לב אישית לכל אחד מדיירי הבית וכן לבני משפחתו.

פעילויות

לצד הטיפול הרפואי-סיעודי המסור, מתקיימת בבית קשת של פעילויות חברתיות עבור דיירי הבית. הפעולות מתרחשות בלובי המפואר או בגינת המקום והן כוללות חגיגה של ימי הולדת, חגים ואירועים מיוחדים וכן שיתוף פעולה עם הקהילה המתבטא בפעילויות הכוללות את ילדי הגנים בקיבוץ וכן מתנדבים במסגרות שונות הפוקדים את המקום ומשמשים תמיכה חברתית עבור הקשישים ומנעימים את זמנם.

כתובת
קיבוץ מרחביה
"מרכז מידע גיל הזהב אינו קשור למוסד זה ודף זה הינו אינפורמטיבי בלבד. ניתן לפנות לעסק באופן ישיר או להתקשר ל- 077-9033548 לקבלת יעוץ חינם"