בית אבות בית תמר

על רכסו של הר הכרמל המוריק, בקיבוץ מעין צבי, נמצא בית ההורים האינטימי בית תמר. העיקרון המנחה את בית אבות תמר הוא שמירה על כבוד האדם וזכויותיו לטיפול הולם ושירות הוגן.

בית אבות בקיבוץ מעין צבי – בית תמר

דיור

בית תמר מתאים כאמור לדיירים במצב סיעודי, או של תשישות הנפש והלוקים במחלת האלצהיימר. במקום ישנה מחלקה אחת, המונה 17 מיטות.

הדיירים משוכנים בחדרים במקסימום של שני דיירים לחדר: בחדרים המרווחים והממוזגים ניתן למצוא שירותים ומקלחת צמודים, חיבורים לאינטרנט, לטלוויזיה ולטלפון.

בכל חדר ישנה מרפסת נעימה לרווחת הדיירים.

שירותים

הדיירים בבית תמר זוכים לכל סל הטיפולים והשירותים המתאימים לאוכלוסייה שבמקום: טיפול רפואי כולל במשך 24 שעות ביממה, אבחון רפואי, מעקב וטיפולים מונעים, טיפול סיעודי אישי (הכולל סיוע בפעולות היומיום עבור הקשישים הסיעודיים), שירותי ניקיון ותחזוקה ברחבי הבית, טיפול סוציאלי לסיוע ותמיכה בכל ההיבטים, טיפולי שיקום שונים ומגוונים, כגון ריפוי בעיסוק, פיזיותרפיה ועוד.

הדיירים כמובן נהנים ממגוון ארוחות מזינות וטעימות, אשר מותאמות עבורם באופן אישי ע"י דיאטנית הבית.
עבור מקבלי השירות, ניתנת אופציה של שירותי כביסה אישיים. ובעבור תשלום נוסף, ניתן לבקר במספרה וליהנות מתספורת או מטיפולי יופי ופדיקור .

צוות

הצוות בבית תמר מכיר כל דייר ודייר ושומר על קשרים הדוקים עימו ועם בני משפחתו. אנשי הצוות השונים מקצועיים כל אחד בתחומו, ובעלי ניסיון רב שנים המעניק להם יכולת טיפול ושהענקת שירות אופטימאלית.

הצוות כולל – רופא גריאטרי, אחיות, מטפלים ומטפלות וצוות סיעודי מיומן, מדריכי פיסיותרפיה (והידרותרפיה), מדריכי ריפוי בעיסוק ושיקום, דיאטנית, עובדת סוציאלית, ספרית, פדיקוריסטית, אנשי מנהלה וניהול.

המחשה - בית תמר

המחשה – בית תמר

כתובת
בית אבות
"מרכז מידע גיל הזהב אינו קשור למוסד זה ודף זה הינו אינפורמטיבי בלבד. ניתן לפנות לעסק באופן ישיר או להתקשר ל- 077-9033548 לקבלת יעוץ חינם"