בית סיעודי ותיקון

בית אבות בקיבוץ עברון – בית סיעודי ותיקון

קיבוץ עברון הנו קיבוץ ירוק ומטופח הממוקם מדרום לנהריה, הקיבוץ מפעיל בית אבות סיעודי משפחתי ומתקדם- בית סיעודי ותיקון.
בבית סיעודי ותיקון נהנים המטופלים ממעטפת מקיפה ומלאה של טיפולים ושירותים המוענקים של ידי צוות מקצועי ומיומן.

דיור

בית סיעודי ותיקון מיועד להכיל עד 16 מטופלים קבועים, בנוסף מגיעים לבית קשישים שזקוקים לעזרה והכוונה וכן לאשפוז יום.

החדרים בבית סיעודי ותיקון נחלקים לחדרים בעלי מיטות סיעודיות ולחדרים מוגנים עבור קשישים תשושים. כל החדרים בבית מצוידים במכשור מתקדם ובמיטב אמצעי הנוחות והבטיחות.

המגורים בבית סיעודי ותיקון גדולים ובייתים, הבית מוקף בגינות מטופחות ושטחים ציבוריים מטופחים להפליא. המטופלים במקום נהנים מהאווירה הביתית ששוררת במקום וזוכים לאיכות חיים גבוהה בשילוב עם טיפול סיעודי מקצועי.

שירותים ופעילויות

בבית סיעודי ותיקון ניתנים מגוון רחב של טיפולים ושירותים חיוניים, יחד עם שירותים משלימים רבים וכן מתקיימות מגוון פעילויות לשמירה על רמת תפקודם ומצב רוחם של המטופלים במקום.

בין השירותים המקצועיים במקום נכללים בין היתר טיפול רפואי, טיפול סיעודי צמוד, מעקב רפואי ומונע, טיפולי שיניים, ייעוץ וטיפול סוציאלי, פיזיותרפיה, ייעוץ פסיכוגריאטרי, ייעוץ תזונתי ופעילות תעסוקתית עשירה.
בנוסף, מסופקים למטופלים שירותים על ידי מערכות הקיבוץ (ניקיון, כביסה וארוחות).

כמו כן מתקיימות במקום מגוון פעילויות חברתיות עבור המטופלים ובני משפחותיהם, נערכים אירועי תרבות וחברה מגוונים ומסיבות מהנות בחגים ומועדים.

צוות

את בית סיעודי ותיקון מנהלת חברת הקיבוץ המקצועית והמנוסה אתי נאור, המנהלת שמה דגש על תחושת הרווחה והכבוד האישי של המטופלים ובני משפחותיהם וידה האוהבת מורגשת בכל פינה בבית.

המקום מתופעל על ידי צוות מיומן ומסור המורכב מאחיות ומטפלים סיעודיים מוסמכים, במקום פועלים מיטב אנשי המקצוע: רופא כללי, מדריכי שיקום ותעסוקה, קלינאי תקשורת ועובדי רווחה שונים.

בנוסף מועסקים בבית סיעודי ותיקון יועצים ומדריכים במגוון נושאים שתפקידם להעניק את כלל השירותים המשלימים שיוצרים את המעטפת הטיפולית המושלמת.

המחשה - בית סיעודי ותיקון

המחשה – בית סיעודי ותיקון

כתובת
בית סיעודי ותיקון
"מרכז מידע גיל הזהב אינו קשור למוסד זה ודף זה הינו אינפורמטיבי בלבד. ניתן לפנות לעסק באופן ישיר או להתקשר ל- 077-9033548 לקבלת יעוץ חינם"