בית אבות סיעודי נווה נועם

בית סיעודי בקיבוץ גבעת חיים איחוד – נווה נועם

אווירה נעימה, סביבה פסטורלית, ציוץ הציפורים והשקט המדהים של קיבוץ גבעת חיים איחוד, הם סביבה אידיאלית להימצאותו של הבית הסיעודי נווה נועם, משנת 1992. סביבה זו הינה אידיאלית לשלב הזה של החיים במיוחד אם הקשישים נמצאים במצב של חולי כרוני או סיעודי, כאשר כל מה שהם צריכים הוא שקט ושלווה.

דיור

נווה נועם הינו מקום קטן יחסית ואינטימי, המכיל בתוכו כעשרים ואחת מיטות, אך משמש גם כדיור זמני ונופשון לאוכלוסיה זו. נווה נועם כולו הוא מחלקה סיעודית אחת גדולה, אשר אליה מתקבלים קשישים סיעודיים וחולים כרוניים מכל הארץ ונותן הרגשה של בית משפחתי חמים ונעים.

נווה נועם אינו גובה מחיר בעבור כניסה אליו וממומן חלקית בידי הביטוח הלאומי ומשרד הבריאות, בהתאם לזכאות כל דייר במקום, אם ישנה כזו.

שירותים ופעילויות

בין השירותים המוענקים לדיירים ניתן למצוא: טיפול והשגחה רפואית צמודים במשך עשרים וארבע שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, לחצני מצוקה לזקוקים לכך, צוותים סיעודיים נעימים ומקצועיים, המטפלים במסירות רבה ובאמפתיה, שירות ארוחות, טיפולי פיזיותרפיה ושירותי ריפוי בעיסוק.

במקום לא ניתנים טיפולי חירום, אך כן ניתנים סיוע צמוד ברחצה ואכילה ואוכל ביתי טעים,עשיר ומגוון אשר ניתן לכל דייר תוך התאמה אישית למצב בריאותו.

לרווחתם של השוהים במקום קיימים שירותי פנאי מגוונים כגון: שירותי מספרה וטיפולי פדיקור ומניקור, ספרייה מקומית, התעמלות, שירותי כביסה ועוד שלל פעילויות חברתיות נעימות וגיוון שעות הפנאי של השוהים במקום, הנהנים גם מהטבע סביב.

צוות

על צוות המקום נמנים: רופא כללי, רופא פנימי, אחיות מקצועיות ומנוסות, הנהלה וצוות אדמיניסטרטיבי, צוות ריפוי בעיסוק, עובד סוציאלי, צוות מטפלים מנוסה ואדיב, עובדי ניקיון, עובדי מטבח, נהג צמוד, צוות תחזוקה שוטפת, צוות פיזיותרפיסטים ועוד.

המחשה - נווה נועם

המחשה – נווה נועם

"מרכז מידע גיל הזהב אינו קשור למוסד זה ודף זה הינו אינפורמטיבי בלבד. ניתן לפנות לעסק באופן ישיר או להתקשר ל- 077-9033548 לקבלת יעוץ חינם"