בית הורים נועם בע"מ

בית אבות בחיפה – בית הורים נועם בע"מ

אין ספק כי אחד הדברים המייחדים את חיפה הוא הדאגה לקשיש הגר בתחומיה. ניתן למצוא בעיר מספר רב של מוסדות סיעודיים לאוכלוסייה הגריאטרית, כשבית ההורים נועם בע"מ הוא אחד המרכזיים שבהם.

דיור

ברמה הכללית, מיועד בית ההורים נועם בע"מ לכ- 100 דיירים, בין אם המדובר הוא בקשישים סיעודיים, בחולים כרוניים או בתשושי נפש. הדיור מתבצע בחדרים מרווחים וממוזגים, כשלרשות הדיירים עומדת גם גינה מרווחת.

בתשלום נוסף, מקבלים הדיירים ארוחות חמות מדי יום וכן שירות הסעות, המשמש אותם כשהם מעוניינים לעזוב את שערי בית האבות לכל מטרה.

מעבר לדיור ארוך הטווח, קיימת גם אפשרות להשתכן בבית האבות במסגרת של נופשון או דיור זמני, וזאת לתקופת זמן קצרה ומוגדרת. יש לציין כי בתוספת תשלום, יכולים הדיירים שאינם מתגוררים במקום לקבל שירותי עזרה ביתית.

שירותים ופעילויות

מגוון השירותים המוצע לדיירי בית הורים נועם בע"מ רחב בהחלט. מבחינה רפואית, הם זוכים לטיפול מקיף הכולל רפואה מונעת, אבחונים תפקודיים וביקורות. מעבר לכך, מוענק להם סיוע סיעודי מלא (במיוחד במחלקת הקשישים הסיעודיים), ייעוץ שיקומי או טיפולי ועזרה סוציאלית הניתנת מטעם צוות מומחים בתחום.

במקום פועלות מסגרות ריפוי ייחודיות, כאשר המרכזית היא ריפוי בעיסוק. שיטות טיפול נוספות כוללות ריפוי בעזרת אומנות, טיפול בהבעה, ריפוי באמצעות מוסיקה ועוד. בתוספת תשלום, יכולים הדיירים לקבל ייעוץ פסיכאטרי או משפטי על ידי גורמים בתחום.

מבחינה חברתית, מגוון האפשרויות עבור דיירי בית הורים נועם בע"מ הוא פשוט עצום. בין השירותים והפעילויות המוצעים להם, ניתן למנות ספרייה, חדר מועדון, חוגים וימי עיון, שיעורי התעמלות, בית כנסת ועוד. הם זוכים לביקורים תדירים של בני משפחתם, ומפעם לפעם יוצאים כקבוצה לטיולים בכל רחבי הארץ.

צוות

על מנת להעניק בפועל את כל השירותים שהוזכרו, עומד לרשות דיירי בית הורים נועם בע"מ צוות מורחב של אנשי מקצוע. ביניהם, ניתן למנות רופא כללי/פנימי, רופא שיניים, רופא גריאטרי, אופטימיטריסט, אחים ואחיות, מטפלים סיעודיים, עובדים סוציאליים, מורים מקצועיים, מדריכים חברתיים, ועוד.

לרשותם של הדיירים, עומד גם צוות לילה מיוחד, אשר זמין לכל בעיה או קושיה גם בשעות הקטנות של הלילה, וכן שורה של מתנדבים הפועלים במקום ומסייעים לקשיש.

כתובת
בלפור 11 , חיפה
"מרכז מידע גיל הזהב אינו קשור למוסד זה ודף זה הינו אינפורמטיבי בלבד. ניתן לפנות לעסק באופן ישיר או להתקשר ל- 077-9033548 לקבלת יעוץ חינם"