בית אבות סיעודי לי ולך

בית אבות בקיבוץ יסעור – בית אבות לי ולך

רשת עמל סיעודית היא אחת המובילות בישראל בדאגה לקשיש. ככזו, היא מפעילה שורה של פתרונות עבור הקשיש החי בישראל, בין אם המדובר בהענקת סיוע סיעודי בבית, בייסוד בית חולים גריאטרי או בכינונו של בית אבות סיעודי.

מוסד לי ולך משתייך לקטגוריה האחרונה, והוא משמש כבית אבות סיעודי בקיבוצים. צוות המקום הינו חם ודואג, ומספק עבור הקשיש הבא בשערי המוסד את כל הפתרונות להם הוא זקוק. יחד עם האווירה הפסטורלית של קיבוץ זה והסביבה השקטה, מקבל הקשיש למעשה הרבה יותר מקורת גג לראשו.

דיור

כאמור, דיירי המוסד הסיעודי לי ולך משתייכים לקטגוריית הקשישים הסיעודיים, ומשתכנים במחלקה הייעודית לכך. 36 הקשישים משתכנים בחדרים מרווחים וממוזגים, בהם דר קשיש אחד או יותר. חדרים אלה כוללים מנגנון קריאת מצוקה, אשר מזעיק את הצוות הפועל במקום במקרה חירום, חלילה.

במסגרת השירות, מקבלי דייר בית האבות לי ולך מספר ארוחות חמות ומזינות מדי יום, אשר הרכבן נקבע על פי הצרכים הברורים של בני גיל הזהב. יש לציין כי ניתן להשתכן במוסד סיעודי זה גם לטווח קצר.

שירותים ופעילויות

דיירי מוסד לי ולך מקבלים במסגרת השירות שורה נכבדה של טיפולים. בפן הרפואי, הם זוכים לטיפולים רפואיים מונעים, מעקב רפואי, בדיקות ואבחונים וכן מסגרות נורמטיביות פחות של ריפוי, דוגמת פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק וכן הלאה.

מבחינה סיעודית, זוכים הדיירים לקבל סיוע מלא מצוות המטפלים הפועל במקום, לרבות עזרה בביצוע הפעולות היומיומיות שהיו פעם פשוטות ביותר.

על מנת להעביר את זמנם, לוקחים הקשישים חלק בתוכנית תעסוקתית מקיפה. מעבר לכך, לרווחתם פועלת במקום מספרה וניתנים שירותי פדיקור. הדיירים זוכים מפעם לפעם לפעילות חברתית אשר נקבעת מראש, כגון חוגים, הרצאות, ימי עיון, מופעים וכן הלאה.

צוות

כוח האדם של מוסד לי ולך נחשב למסור ביותר, וכולל בעלי מקצוע ממגוון תחומים. במקום מועסקים רופא כללי או פנימי, צוות אחיות, מטפלים אישיים, עובדים סוציאליים, עובדי תעסוקה, פיזיותרפיסטים, עובדי משק- ועוד.

המקום פועל במתכונת מלאה בכל ימות השבוע (למעט יום שבת), כאשר השירות ניתן גם בלילה במסגרת צוות כוננות מיוחד.

המחשה - בית אבות לי ולך

המחשה – בית אבות לי ולך

כתובת
בית אבות לי ולך
"מרכז מידע גיל הזהב אינו קשור למוסד זה ודף זה הינו אינפורמטיבי בלבד. ניתן לפנות לעסק באופן ישיר או להתקשר ל- 077-9033548 לקבלת יעוץ חינם"