משען פיכמן – דיור מוגן ברמת אביב

דיור מוגן ברמת אביב – משען פיכמן

למשען פיכמן מאפיין ייחודי והוא האוכלוסייה שלו – מרבית הדיירים בבית הם אזרחים ותיקים אשר חשובה להם פעילות מגוונת ושמירה על סגנון חיים בסביבה עירונית, יחד עם המגורים במיקום מרכזי ויוקרתי בשכונת רמת אביב בתל-אביב.

דיור

במשען פיכמן ניתן למצוא מגוון של יחידות דיור, בשני גדלים – דירות חדר וחצי ודירות שני חדרים, המתאימות ליחידים או לזוגות, בהתאמה. כבכל הבית, פועלים ביחידות שירותי אחזקה וניקיון. בכל הדירות קיים מטבח מאובזר, חדר מגורים, חדר רחצה. כמו כן, ישנם חיבורים לטלוויזיה ולטלפון.

המיקום המרכזי של משען פיכמן מאוד אטרקטיבי – אוניברסיטת ת"א ומרכז הספורט ממש שכנים שלו, בסביבה הקרובה של הבית ניתן למצוא את קניון רמת אביב, מוזיאון הארץ, בית התפוצות ועוד. בסביבה מגוון של קווי אוטובוס להגעה נוחה וקצרה לכל יעד מרכזי בעיר.

שירותים

לנוחות הדיירים ולמען ביטחונם מוצב במקום מוקד המאויש 24 שעות ביממה. כמו כן, שירותי מרפאה ואף חדרי חולים, במידה ומתעורר כזה צורך. בנוסף, קיימים שירותי פיזיותרפיה לנזקקים לכך.

במקום פועלים שירותים מוקפדים של אחזקה וניקיון, חדר אוכל, מספרה, מכבסה.

פעילות

כל דייר במשען פיכמן יכול למצוא את הפעילות הרצויה לו לשעות הפנאי, בשל ההיצע הגדול: הרצאות וימי עיון במגוון נושאים, מופעי תרבות מכל הסוגים – קונצרטים, הצגות, פעילויות חווייתיות כמו תחרויות בין קבוצות משחק, מסיבות, טיולים למגוון יעדים.

במקום קיימים מספר מתחמים לקיום הפעילויות השונות – חדרי מלאכת יד (לחוגי ההעשרה הרבים), מועדון לקשיש, ספריה, אולם תרבות, חממת צמחי נוי, חדר כושר חדיש ומאובזר, חדר מחשבים ועוד.

כתובת
פיכמן 4, תל אביב
טלפון: 03-7193333
"מרכז מידע גיל הזהב אינו קשור למוסד זה ודף זה הינו אינפורמטיבי בלבד. ניתן לפנות לעסק באופן ישיר או להתקשר ל- 077-9033548 לקבלת יעוץ חינם"