משען חולון – דיור מוגן בחולון

דיור מוגן בחולון – משען חולון

במרכז חולון שוכן משען חולון – בית הדיור המוגן האיכותי. הבית מיועד לאזרחים ותיקים אשר מעוניינים באיכות חיים גבוהה, ובמחיר משתלם.

דיור

במשען חולון מוצעות לדיירים דירות סטודיו ליחידים או דירות שני חדרים לזוגות. בכל אחת מהן ניתן למצוא מטבח מאובזר היטב וכן את כל אשר דרוש לשם קיום חיים עצמאיים בסביבה שהיא עוטפת ומגוננת. סה"כ המקומות לדיירים במשען חולון עומד על 506.

הבית ממוקם באזור שקט של חולון והוא מוקף בגינות מטופחות. עם זאת, למקום נגישות גבוהה והוא נמצא אף במרחק הליכה קצרה מאוד ממגוון של מרכזי קניות ובידור.

המחלקות הסיעודיות במשען חולון הן שתיים: מחלקה לטיפול סיעודי המכילה 30 מיטות והמחלקה לטיפול בתשושים ובה 82 מיטות. בעתיד מתוכננת הקמתו של מתחם חדש, נפרד, המיועד לטיפול סיעודי.

שירותים

במשען חולון זוכים הדיירים לשירותי מרפאה ורופאים מומחים במגוון תחומים, שירות בית מרקחת, מכון פיזיותרפיה וכן צוות מסור של עובדי רווחה אשר מקיימים קשר רציף עם הדייר וכן עם משפחתו.

לפעילויות הפנאי המתקיימות במקום ישנו מועדון הקשישים, חדר מחשבים, חדר כושר וכן אולם אירועים / אודיטוריום מפואר לקיום הופעות ואירועים גדולים. המקום מציע חדר אוכל עבור מי שאינו עצמאי בבישול ביחידת הדיור שלו ולדיירים ניתנת האפשרות של בחירת התפריט. בנוסף, לנוחות הדיירים ישנו בית כנסת מהודר ומושקע.

פעילות

הדיירים של משען חולון נהנים ממגוון רחב של פעילויות לשעות הפנאי – החל מחוגי יצירה, מחשבים והעשרה, ריפוי בעיסוק, מכללת גמלאים ועד לשירה במקהלה וצפייה במגוון מופעים והצגות המתקיימים מדי ערב באולם האירועים המפואר שבמקום.

נוסף על כך, לדיירים מוצעת קשת פעילות גופנית הכוללת שעות התעמלות וכן חוגים ייחודיים של יוגה וטאי צ'י מרגיעים.

ככלל, הדיירים במשען חולון מאוד מעורבים בעשייה והם שותפים לקביעת הפעילויות שיתקיימו בבית.

כתובת
ביאליק 33, חולון
טלפון: 03-7199292
"מרכז מידע גיל הזהב אינו קשור למוסד זה ודף זה הינו אינפורמטיבי בלבד. ניתן לפנות לעסק באופן ישיר או להתקשר ל- 077-9033548 לקבלת יעוץ חינם"