בית אבות בית גבריאל

בית גבריאל הוא בית אבות סיעודי המכיל 2 מחלקות – אחת סיעודית ואחת לתשושי נפש.
המקום מקפיד על יחס משפחתי וחם למי מדייריו ע"י צוות רב תחומי מנוסה ואנושי.
בבית גבריאל מקיימים קשרים חזקים עם הקהילה המקומית ובכך מגבירים את תחושת השייכות והתרומה של הקשישים הדרים בבית.

בית אבות בחיפה – בית גבריאל

דיור ושירותים

במבנה חדיש ויפהפה ולצד גינה גדולה ומטופחת לשעות הפנאי, נמצאים חדרי הדיירים, המרווחים ומצוידים בהתאם לסטנדרטים גבוהים ולצורכיהם האישיים של הקשישים.
דיירי בית גבריאל נהנים מאוכל טעים המסופק ע"י חברת קייטרינג איכותית, המבשלת אוכל ביתי, מתוך תפריט עשיר ומזין אשר נמצא בבדיקה ובפיקוח תמידיים של משרד הבריאות.

פעילויות

בבית גבריאל מפעילים מגוון תוכניות העשרה חברתיות-תרבותיות, כמו שיעורי מוזיקה או התעמלות, חגיגת חגי ישראל (כולל פעילויות יצירה להכנת הקישוטים המתאימים לכל חג), חגיגה של ימי הולדת ועוד.
כמו כן, למקום קשרים הדוקים עם הקהילה המקומית, אשר במסגרתם מגיעים אל בית האבות מתנדבים קבועים, חניכים של תנועות הנוער ותלמידי בי"ס.

פעילות מבורכת נוספת הינה הפעלת תוכנית התנדבותית ייחודית של בית גבריאל יחד עם המערך הטיפולי – עבור אנשים בעלי פיגור שכלי, אשר מגיעים כל שבוע לסייע בהפעלות של דיירי הבית.

צוות

בבית גבריאל צוות רב תחומי מיומן ומסור אשר פועל ללא הרף למען רווחתם של דיירי הבית, בריאותם התקינה וכן איכות חייהם. יחסם של כל חברי הצוות הוא אנושי וחם, המוסיף גם הוא לתחושה של בית הקיימת במקום.

כתובת
בית גבריאל, חיפה
"מרכז מידע גיל הזהב אינו קשור למוסד זה ודף זה הינו אינפורמטיבי בלבד. ניתן לפנות לעסק באופן ישיר או להתקשר ל- 077-9033548 לקבלת יעוץ חינם"