בית אבות עדנה

בית אבות משפחתי בקרית טבעון

בית אבות עדנה הינו אחד מבתי האבות הותיקים – פעיל יותר מ-40 שנים ומעניק יחס אישי על ידי צוות עובדים ותיק ומסור. הבית ממוקם בסביבה פתוחה וירוקה בליבה של קרית טבעון בסמוך לחיפה ומקפיד לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר בשירות ובטיפול.

בית האבות זוכה לשבחים רבים ומהווה בית שני אמיתי לדיירים – ראיה זו מתחילה בהתייחסות הצוות הותיק אשר רואה בכל דייר כאחד מבני משפחתו, מעיצוב המבנה עצמו – אשר נראה כבית ולא כמוסד ומהאוכן הביתי המבושל במקום בהתאם להעדפות הדיירים.

דלתה של מנהלת הבית פתוחה תמיד ובכל עת תוכלו למצוא שם דייר או בן משפחה אשר מרגישים בנוח לבוא ולדבר על כל נושא.

לאחרונה בית האבות עבר שיפוץ והרחבה אשר התאימו את המבנה לתקנים ולסטנדרטים המתקדמים ביותר.

דיור

הבית מיועד ל-50 דיירים ומכיל חדרים פרטיים וזוגיים. כל דייר יכול להביא את פרטי הריהוט מביתו ולעצב את החדר כרצונו. בכל חדר מערכות גילוי אש, מיזוג אויר, לחצן מצוקה, שירותים ומקלחת.

פעילויות

כל בוקר מתחיל עם שעת התעמלות ולאחר מכן פעילויות שונות כמלאכת יד, יצירה, פעילות עם בעלי חיים. קיימת שעת אקטואליה, הרצאות, טיולים, נגינה ושירה בציבור וכן פעילות משותפת עם תלמידי בית הספר בקרית טבעון.

שירותים שונים

ניקיון יומי בחדרים, מרפאה, עובדת סוציאלית, אפשרות להתאמת תפריט אישית, הזמנת תרופות, ייעוץ אישי, בבית האבות נמצאת אחות 24 שעות ביממה

סיעוד

בית אבות עדנה מקבל דיירים במצב עצמאי או תשוש וכן להחלמה או לשהות זמנית.

פניה ישירה לבית האבות – 04-9831311 או 052-3664934

לאתר: בית אבות עדנה טבעון

בית אבות עדנה

בית אבות עדנה

"מרכז מידע גיל הזהב אינו קשור למוסד זה ודף זה הינו אינפורמטיבי בלבד. ניתן לפנות לעסק באופן ישיר או להתקשר ל- 077-9033548 לקבלת יעוץ חינם"