בית אבות סיעודי נאות הים

בית אבות סיעודי בקרית ים – מוסד נאות הים

גם האוכלוסייה המבוגרת רשאית ליהנות מרמת חיים גבוהה- זוהי ההשקפה של אנשי מוסד נאות הים שבקריית ים. במשך שנים, בנה לעצמו מקום זה שם של מוסד סיעודי מדרגה ראשונה עבור הקשיש, שמספק לו את כל השירותים להם הוא זקוק- והכל באווירת יוקרה ופאר.

דיור

היתרון העיקרי של מוסד נאות הים הוא התפיסה החדשנית שלו לגבי מהות הדיור הסיעודי. על פי רצון קברניטיו, מוסד זה נועד לשמש מקום יוקרתי עבור דייריו, ולהציע להם תנאי מגורים שלא היו מביישים מלון יוקרה באשר הוא.

מלבד הקרבה אל חוף הים, יתרון משמעותי בכל מוסד סיעודי, הרי שהחדרים במוסד סיעודי זה מאובזרים במידה המקסימלית, מרווחים וממוזגים. הארוחות אשר ניתנות לדיירים הן ברמה קולינארית גבוהה ביותר, ונבנות על ידי צוות מומחה של דיאטניות ויועצי תזונה בהתאם לצרכים של האוכלוסייה המבוגרת.

בבית האבות נאות ים ניתן לשכן בכל רגע נתון כ- 30 דיירים סיעודיים, מספר נמוך יחסית במפת מוסדות הסיעוד בישראל- דבר אשר תורם לאווירה האינטימית המיוחדת שבו.

שירותים ומחלקות

מוסד נאות הים מציע לדייריו שירותים במספר תחומים עיקריים. בתחום הרפואי, הם זוכים לביקורים תדירים של רופאים, לאבחונים, למעקבים ולטיפולים מונעים. ברמה הסיעודית, מקבלים הקשישים סיוע תמידי בביצוע פעולות היום יום שלהם, וזאת על ידי צוות מנוסה של מטפלים.

מלבד כל אלה, נהנים הקשישים מפעילויות שונות לשעות הפנאי, ובכלל זה מועדון מרווח, משחקים, ערבי חברה, הרצאות וכן הלאה.

צוות

כוח האדם של מוסד נאות הים מרשים בכל קנה מידה. המדובר הוא ברשת רחבה של רופאים גראיטריים, רופאים בעלי התמחות ספציפית ברפואה, צוות אחיות מנוסה, עובדים סוציאליים, מטפלים סיעודיים, יועצים וכן הלאה.

כל אלה מחזיקים בניסיון רב שנים בעבודה עם האוכלוסייה הסיעודית, וזמינים עבורם בכל רגע נתון.

המחשה - מוסד סיעודי נאות הים

המחשה – מוסד סיעודי נאות הים

כתובת
שדרות צה''ל 26, קריית ים
"מרכז מידע גיל הזהב אינו קשור למוסד זה ודף זה הינו אינפורמטיבי בלבד. ניתן לפנות לעסק באופן ישיר או להתקשר ל- 077-9033548 לקבלת יעוץ חינם"