בית אבות מוסד כרמל

בית אבות סיעודי בקיבוץ יגור – מוסד כרמל

המוסד הסיעודי כרמל, אשר בקיבוץ יגור, נחשב למוסד אינטימי מאין כמוהו. שנים על גבי שנים שהוא משמש בית חם לאלפי קשישים מכל המגזרים בחברה, אשר להם מכנה משותף עיקרי: כולם אינם מסוגלים לתפקד כראוי בכוחות עצמם, וזקוקים לסיוע סיעודי תמידי.

צוות המוסד הסיעודי כרמל נחשב למנוסה ביותר בעבודה עם האוכלוסיה הגריאטרית, ומשמש עבורם אוזן קשבת ויד מבצעת בתחומים רבים המאפיינים את גיל הזהב.

דיור

כלל הקשישים המגיעים אל מוסד כרמל מוצאים עצמם באחד החדרים במחלקת הקשישים הסיעודיים. כדיירים לכל דבר ועניין (בסך הכל המקום מסוגל לקלוט 30 דיירים), זכאים הקשישים לקבל ארוחות חמות מדי יום.

ארוחות אלה נבחרות בקפידה ומוכנות תוך התחשבות בצרכיו של כל קשיש. במסגרת השירות, ניתנים גם שירותי כביסה עבור הדיירים. יש לציין כי ניתן להשתכן במוסד הסיעודי כרמל גם לתקופה קצרה.

שירותים ופעילויות

דגש רב במוסד הסיעודי כרמל ניתן לדאגה רפואית לדיירים. לכן, זוכים הם לטיפולים המקיפים את כל שלבי הרפואה: טיפולים רפואיים מונעים, ביקורות, מעקבים, אבחונים וכדומה. טיפולי פיזיותרפיה ניתנים להם על ידי מומחה בתחום, וכן מונהגת במקום שיטת הריפוי בעיסוק.

מבחינה סוציאלית, זוכים הדיירים לטיפול צמוד של עובדים מוסמכים בתחום הסוציאלי, כך שייזכו לתנאים המגיעים להם מפאת גילם המופלג. המטפלים הסיעודיים דואגים לקשיש על בסיס יומיומי, ומסייעים לו להתנהל באופן שוטף לאורך היממה.

גם מבחינה חברתית, מצבם של דיירי המוסד הסיעודי כרמל מעודד. מקום זה נחשב לפעיל ביותר בכל הנוגע להווי החיים בו. הדיירים יוצאים לטיולים, מבצעים שיעורי התעמלות, שומרים על גזרתם במספרה ונרשמים לחוגים ולימי עיון המוצעים להם באופן תדיר.

צוות

צוות העובדים של המוסד הסיעודי כרמל כולל רופא כללי, אחיות, פיזיותרפיסטים, עובדים סוציאליים, מטפלים אישיים, עובדי תעסוקה, אנשי מנהלה ועוד. הטיפול של אלה ניתן לאורך כל שעות היממה. מעבר לכך, אנשי מקצוע אלה בקיאים בעבודה עם האוכלוסייה הסיעודית המבוגרת עד רמת היסוד, ופועלים בכל מאודם להגשמת הצרכים והרצונות של דיירים חשובים אלה.

המחשה - מוסד כרמל

המחשה – מוסד כרמל

כתובת
מוסד כרמל
"מרכז מידע גיל הזהב אינו קשור למוסד זה ודף זה הינו אינפורמטיבי בלבד. ניתן לפנות לעסק באופן ישיר או להתקשר ל- 077-9033548 לקבלת יעוץ חינם"