בית אבות עטרת רימונים

בית אבות עטרת רימונים בעל צביון דתי, במקום מחלקה לסיעודיים ומחלקה לתשושי נפש. המוסד מתמחה בטיפול בקשישים סיעודיים ברמות שונות של דמנציה וכן בקשישים דמנטים לא סיעודיים.

בית אבות סיעודי בבני ברק – עטרת רימונים

שירותים

עטרת רימונים מעניק לדיירים שירות רופא והשגחה 24 שעות ביממה, אבחון רפואי, שירות סוציאלי, ריפוי בעיסוק, פיזיותרפיה, שירותי כביסה, בית כנסת, מעקב דיאטה, מספרה, יעוץ שיקומי, מרפאה ושירות קריאת מצוקה. כל דייר מקבל עזרה אישית הכוללת רחצה, הלבשה ועזרה באוכל לפי הצורך של כל דייר.

פעילויות

במקום מגוון של חוגי העשרה, חוגי יצירה, טיפול באומנות, הרצאות בנושאי אקטואליה, תנ"ך , היסטוריה ועוד. הופעות אומנים, ימי כייף בחיק הטבע כגון הפארק הלאומי רמת גן, גן החיות בפתח תקווה ארוחות על האש, ארגון טיולים ונסיעות לכותל, הרקדה, חגיגת ימי הולדת, קבלת שבת וחגים. עטרת רימונים דואגת לתעסוקה לאורך כל היום לכל דייר בהתאם ליכולתו הפיזית.

הצוות

צוות עטרת רימונים כולל אב הבית, אחיות, צוות מטפלים מקצועי, דיאטנית, רופא גריאטרי, מרפאים בעיסוק, מנהל אחראי, פיזיותרפיסטים ועובדים סוציאליים.

כתובת
אהרונוביץ 10, בני ברק
טלפון: 03-5786990
"מרכז מידע גיל הזהב אינו קשור למוסד זה ודף זה הינו אינפורמטיבי בלבד. ניתן לפנות לעסק באופן ישיר או להתקשר ל- 077-9033548 לקבלת יעוץ חינם"